top of page

Student Group

Public·2 members

X-Plore 1.40 S60v5


Setelah di crack,peringatan buy & unlock akan hilang,dan aplikasi X-plore secara full version menjadi milik anda.Catatan :Bila dalam pengoperasiannya aplikasi ini mengalami Crash,maka ulangi instalasi tanpa menghapus x-plore yang sudah terinstall.Install kembali aplikasi X-plore,buka aplikasi terlebih dahulu baru install cracknya.Penginstalan crack sebelum aplikasi dibuka tidak bisa memperbaiki crash yang terjadi (Pengujian di Nokia E71)Silahkan download aplikasi X-Plore full version di bawah ini.
X-Plore 1.40 S60v5


Download File: https://sormindpestna.blogspot.com/?download=2tRosE1. Pilihlah salah satu versi aplikasi X-Plore di atas sesuka anda.2. Setelah di download,ekstrak file downloadnya dengan menggunakan winrar/winzip.3. Setelah di ekstrak,anda akan memperoleh 3 file yang akan diinstall di ponsel anda.4. Ketiga file tersebut aEsharus anda sign dengan cert & keyaEt (Bagi anda yang belum punya bisa melihat tutorial saya di bawah artikel ini).5. Setelah ketiga file tersebut sudah di sign-kan,install ketiga file tersebut sesuai urutan (dari file no.1 , no. 2 dan no.3).6. Setelah ketiga file berhasil diinstall akan menghasilkan 2 icon,yaitu X-Plore full version dan X-Plurg yg digunakan saat x-plore mengalami crash.7. Selamat!!! X-Plore secara Full version telah menjadi milik anda.


ورژن جدید بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده FindIt با عنوان FindIt - City با قابلیت بزرگنمایی تصاویر برای گوشی های سیمبین s60v5 منتشر شد. در این بازی باید اختلاف های بین دو تصویری که در کنار یکدیگر قرار می گیرند را پیدا کنید. در نگاه اول به نظر میرسد که تصاویر کاملاً مشابه یکدیگرند در حالی که اصلاً اینطور نیست! در هر جفت از تصاویر 5 اختلاف وجود دارد و شما بایستی طی مدت زمان داده شده آنها را بیابید. با یافتن هر اختلاف هنگامی که در حداکثر زوم یعنی X4 هستید می توانید با ضربه زدن به صفحه گوشی آن را مشخص کنید.


امروز نسخه فول و جدید یکی از بهترین و قویترین پلیرهای گوشیهای سیمبین s60v5 را به شما معرفی میکنم. نرم افزار July Player یک پخش کننده ویدیو و موزیک پر قدرت برای گوشی های s60v5 می باشد که توانایی پخش اکثر فایل های صوتی و تصویری را دارا می باشد.


mazeScrawl یک بازی جدید و بسیار زیبا مخصوص گوشیهای سیمبین s60v5 است. در این بازی باید با قلم از خانه زرد رنگ شروع کرده و با کشیدن خط ممتد به خانه قرمز رنگ برسید. فقط حواستان باشد که نباید دستتان را در حین کشیدن خط از روی صفحه بردارید و همچنین نباید به خطوط مرزی وارد شوید. اگر دستتان از روی صفحه برداشته شود باید مرحله را از اول شروع کنید و اگر به خطوط مرزی وارد شوید یکی از 4 جان شما کم می شود .


همانطور که میدانید پرنده های عصبانی یا Angry Birds یکی از بازیهای معروف گوشیهای آیفون و جدیداً سیمبین 3 است که به تازگی نسخه جاوای این بازی زیبا برای گوشیهای سیمبین s60v5 نیز تولید شده است. در این بازی باید با تنظیم قدرت و زاویه پرتابه پرنده ها را رها کرده دیواره ها و حصارهای اطراف پرنده های زندانی شده را شکسته و آنها را آزاد کنید.


JetEx یک بازی جدید بسیار سرگرم کننده و تحت QT برای گوشیهای سیمبین s60v5 است. در این بازی باید در هر مرحله با ضربه زدن به صفحه نمایش گوشی پیک موتوری را از این سو به آن سوی شکافهای بین سکوها پرتاب کرده و صندوق پستی را به مقصد برسانید. با هر بار پریدن از میزان سوخت شما کم می شود و باید مواظب افتادن صندوق پستی نیز باشید.


CopterIt یک بازی بسیار سرگرم کننده برای گوشیهای سیمبین s60v5 است. در این بازی باید با ضربه زدن به صفحه نمایش گوشی هلی کوپتر را به پرواز درآورده و از میان تونل هدایت کنید تا به دیواره ها و موانع برخورد نکند. تا جایی که می توانید پیش بروید و امتیازتان را به لیست امتیازات جهانی ارسال نمایید تا ببینید امتیاز چه کسی بهتر است!


حتماً شما نیز تا به حال سایتهای زیادی را گشته اید تا بازی اتومبیل رانی محبوب و اورجینال گوشی 5800 یعنی RT GR را بیابید ولی موفق به انجام این کار نشده اید! ولی نگران نباشید من امروز نسخه اصلی این بازی زیبا یعنی RT GR یا Global Race Raging Thunder که یکی از بهترین بازی های ماشین سواری تحت شتاب سنج برای گوشیهای سیمبین s60v5 است را برای شما عزیزان آماده کرده ام . امیدوارم که از انجام این بازی جذاب لذت ببرید .


Breakfest یک بازی جدید بسیار جذاب و با گرافیک سه بعدی مخصوص گوشیهای سیمبین s60v5 است. در این بازی باید با توجه به نقشه ای که در ابتدای هر مرحله به شما داده می شود رآکتورهای هسته ای را پیدا کرده و بوسیله توپ آنها را نابود کنید. رآکتورها بصورت بلوکهای مربعی زردرنگ هستند و در پشت بلوکهای دیگر پنهان شده اند و شما بایستی با ضربه زدن به توپ چوگان و کنترل آن آنها را نابود کنید و به مرحله بعد بروید. توجه کنید که اگر سه توپ به دیواره پشت سر شما برخورد کند بازی را خواهید باخت.


در بازی Heavy Weapon یا اسلحه سنگین بایستی تمامی نیروهای دشمن را نابود و به مراحل بعدی بروید فقط توجه کنید که نباید هلیکوپتر سفیدرنگ را بزنید . این بازی بصورت فول ورژن و قابل نصب بر روی تمامی گوشیهای سیمبین s60v5 است .


Lets'go Bowling یک بازی سرگرم کننده مخصوص گوشی های سیمبین s60v5 است . در این بازی شما مهارتتان را در بازی بولینگ در مقابل بهترین بازیکنان جهان خواهید سنجید .


Wire Alarm یک برنامه مفید و جدید برای گوشی های سیمبین سری s60v5 است . ابتدا هندزفری را به گوشی متصل کنید و سپس دکمه ACTIVATE را فشار دهید . با این کار وقتی هندزفری از گوشی جدا شود آژیر برنامه به صدا درمی آید و فقط موقعی قطع می شود که دوباره هندزفری را به گوشی متصل کنید .


Lively Cubes v1.0.2 یا مکعب های سرزنده یک بازی جدید و بسیار سرگرم کننده با فرمت جاوا مخصوص گوشی های سیمبین s60v5 است . در این بازی باید در هر مرحله تمام مکعب ها را ناپدید کنید . مکعب ها هنگامی ناپدید می شوند که حداقل دو مکعب همرنگ در کنار یکدیگر قرار گیرند . توجه کنید که این کار را نمی توانید با مکعب های ساکن و مکعب هایی که جایگاهشان تغییرناپذیر است انجام دهید و اگر حداقل یک مکعب باقی بماند که نتواند جفت گیری کند یا یکی از مکعب ها از بین برود بازی را خواهید باخت . 350c69d7ab


https://soundcloud.com/sorpbikabe/coreldraw-x9-free-download-full-version-with-crack-32-bit

https://soundcloud.com/ticuchronpi/cracked-exe-file-download

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page